اشتن آن در یک دستگاه لیزر دان تحت عنوان یک گیاه پاسیویی

دستگاه لیزر درختچه به ژاپنی تزیینی و فضای سبز و محوطه سازی : این گیاه به جهت سبزی و داشتن دائمی برگ مدام مور دقت زیادی بوده و جلب حیث کرده است . با کاشتن آن در یک دستگاه لیزر دان به عنوان یک گیاه پاسیویی , می توان آنرا به جاهای متعدد جابجا نمود . که در نماهای محوطه های بخش ها با آب و هوای مدیترانه ای دوچندان به چشم می‌خورد و حتی‌د‌ر روف گاردن در مناطق دارای آب و هوای وحشتناک میتوان از آن استفاده پیروزی .

مورد ها استفاده در پزشکی : شیره گیاه قرن تحت عنوان مدر و ملین منفعت می‌شود . آبی که از برگ گرفته شده به کبودی مالیده می گردد و در مصارف داخلی برای سوء هاضمه , نفخ , یبوست , یرقان و اسهال خونی کاربرد دارااست . شیره agaves برهه زمانی طولانی است که در مرکزی امریکا تحت عنوان یک ماده چسبنده برای پودر های متعدد به عنوان مرهم بر زخم به کارگیری میشود . شیره همچنین میتواند در مصارف داخلی در درمان اسهال , اسهال خونی و غیره استفاده شود . شیره ضد عفونی کننده , معرق , مدر و ملین است . تزریق از برگ خرد شده ملین است . در مصارف داخلی در درمان سوء هاضمه , نفخ , یبوست , یرقان و اسهال خونی فایده میگردد . شیره دارنده خاصیت ضد عفونی کننده است و قادر است تحت عنوان یک ضد عفونی کننده پوست رمز و فیس در مورد ها ریزش مو استعمال شود . شیره آگاو از مواد اولیه ساخت مواد مخدر استروئیدی است . صمغی از ریشه و برگ به دست می‌آید در معالجه دندان درد استعمال می‌شود . ریشه معرق و مدر است و در درمان سفلیس استعمال میشود . از کلیه قسمت های این گیاه می توان برای استفاده برداشت نمود , همینطور می‌توانید برای استفاده های آتی کم آب نمائید .

ولی اعتنا داشته باشید که مدام گذشته از استفاده از دارو های گیاهی مشورت از یک کارشناس واجب است .

مصارف غذایی : ساقه دستگاه لیزر و قلب گیاه قرن شیرین و سرشار ازفیبر است و میتواند بو داده و خورده شود . دانه های آن را آرد کرده به نان بیشتر می‌کنند و همینطور به عنوان قوام دهنده برای سوپ به کارگیری مینمایند .

مصرف در نوشیدنی های الکلی : در ساقه و قلب گیاه آگاو مایعی شیرین به اسم اگوا MIEL ( ( آب عسل ( ) به دست می‌آید که احتمالا با تخمیر برای تولید یک نوشیدنی به نام عرق حوصله زردرنگ مکزیکی به کار رود , همچنین بعداز تقطیر برای ایجاد mescal به عمل میرود .

کاربرد دستگاه لیزر الیاف : از الیاف برگهای دسته ای به اسم پتیا برای تولید طناب , بوریا بافی , پارچه های درشت و دستگاه لیزر دوزی شده از چرم استفاده می شود . و از صمغ آن برای قوام دادن به طنابهای دست ساخته استفاده میشده است .

کاربرد های دیگر : این گیاه حاوی ساپونین است . عصاره برگ تحت عنوان یک صابون استفاده می گردد . خار بر روی برگ تحت عنوان سنجاق و سوزن استفاده می شده‌است . دستگاه لیزر کم آب ساقه به عنوان یک کاه دستگاه لیزر ضد آب و تحت عنوان یک دستگاه لیزر طناب کوتاه در بخش ها ساکن آن به فعالیت می رود . این گیاهان در طرح های احیای زمین ها در مناطق خشک جهان استفاده می گردد .

برای دیدن مطالب عمده در مورد گیاه آگاو کلیک کنید .
دستگاه لیزر